Registration codes (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Create
cy: Creu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Filter
cy: Hidlydd

en: active
cy: weithredol

en: Code
cy: côd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: The specified date is invalid.
cy: Mae'r dyddiad dewisedig yn annilys.

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
