Registration codes (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Manage
et: Halda

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Active
et: Aktiivne

en: Filter
et: Filtreeri

en: active
et: aktiivne

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: The specified date is invalid.
et: Sisestatud kuupäev pole korrektne.

en: Offset
et: Nihe

en: Uses
et: Kasutab

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
