Registration codes (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Manage
cs: Správa

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Active
cs: Aktivní

en: Filter
cs: Filtr

en: active
cs: aktivní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Expires
cs: Expiruje

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: The specified date is invalid.
cs: Zadané datum není platné.

en: Offset
cs: Posun

en: Uses
cs: Použití

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Field label
cs: Popisek pole

en: Last used
cs: Naposledy použito

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
