Registration code (simple) (2.1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Regular expression
da: Regulært udtryk

en: User management
da: Brugerhåndtering

en: About
da: Om

en: Administrators only
da: Kun administratorer
