Registration code (simple) (2.1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Registration code
fr: Code d'inscription

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Regular expression
fr: Expression régulière

en: User management
fr: Gestion des utilisateurs

en: About
fr: À propos

en: Administrators only
fr: Administrateurs seulement
