Registration code (simple) (2.1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: User management
nl: Gebruikersbeheer

en: About
nl: Over

en: Administrators only
nl: Enkel beheerders
