Registration code (simple) (2.1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Registration code
ru: Код для регистрации

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Regular expression
ru: Регулярное выражение

en: User management
ru: Управление пользователями

en: About
ru: Информация

en: Administrators only
ru: Только администраторы
