Registration code (simple) (2.1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
sv: Ren text

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: User management
sv: Användare

en: About
sv: Om

en: Administrators only
sv: Enbart administratörer
