Registration code (simple) (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Registration code
es: Código de registro

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Regular expression
es: Expresión regular

en: User management
es: Administración de usuarios

en: About
es: Acerca de

en: Maintenance mode
es: Modo de mantenimiento

en: Administrators only
es: Sólo los administradores

en: Enabled.
es: Activado
