Registration code (simple) (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: User management
hr: Upravljanje korisnicima

en: About
hr: Opis

en: Maintenance mode
hr: Vanmrežni režim.

en: Administrators only
hr: Samo administratori
