Registration code (simple) (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Regular expression
tr: Düzenli ifade

en: User management
tr: Kullanıcı yönetimi

en: About
tr: Hakkında

en: Maintenance mode
tr: Bakım modu

en: Administrators only
tr: Sadece yöneticiler
