Registration code (simple) (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: User management
vi: Quản lý người dùng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Maintenance mode
vi: Chế độ bảo trì

en: Administrators only
vi: Chỉ dành cho quản trị viên
