Registration code (simple) (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
ca: Text pla

en: Regular expression
ca: Expressió regular

en: User management
ca: Gestió d'usuaris

en: About
ca: Detalls

en: Maintenance mode
ca: Mode de manteniment

en: Administrators only
ca: Només els administradors
