Registration code (simple) (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Registration code
de: Registrierungscode

en: Plain text
de: Klartext

en: Regular expression
de: Regulärer Ausdruck

en: User management
de: Benutzerverwaltung

en: About
de: Über

en: Maintenance mode
de: Wartungsmodus

en: Administrators only
de: Nur Administratoren

en: Enabled.
de: Aktiviert.
