Registration code (simple) (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Regular expression
it: Espressione regolare

en: User management
it: Gestione utente

en: About
it: Informazioni

en: Maintenance mode
it: Modalità di manutenzione

en: Administrators only
it: Solo amministratori
