Registration code (simple) (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
pt: Texto simples

en: Regular expression
pt: Expressão regular

en: User management
pt: Gestão de utilizadores

en: About
pt: Sobre

en: Maintenance mode
pt: Modo de manutenção

en: Administrators only
pt: Apenas administradores
