Registration code (simple) (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: User management
be: Кіраванне карыстальнікамі

en: About
be: Аб

en: Maintenance mode
be: Рэжым абслугоўвання

en: Administrators only
be: Толькi адмiнiстратары
