Registration code (simple) (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
eu: Testu laua

en: User management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Maintenance mode
eu: Mantentze modua

en: Administrators only
eu: Kudeatzaileak bakarrik
