Registration code (simple) (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Regular expression
fi: Säännöllinen lauseke

en: User management
fi: Käyttäjien hallinta

en: About
fi: Tietoja

en: Maintenance mode
fi: Huoltotila

en: Administrators only
fi: Vain ylläpitäjät
