Registration code (simple) (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Regular expression
gl: Expresión regular

en: User management
gl: Xestión de usuarios/as

en: About
gl: Información

en: Maintenance mode
gl: Modo de mantemento

en: Administrators only
gl: Só administradores
