Registration code (simple) (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Registration code
hu: Regisztrációs kód

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: User management
hu: Felhasználókezelés

en: About
hu: Leírás

en: Maintenance mode
hu: Karbantartási mód

en: Administrators only
hu: Csak az adminisztrátorok
