Registration code (simple) (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: User management
lt: Narių valdymas

en: About
lt: Apie

en: Maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsena

en: Administrators only
lt: Tik administratoriai
