Registration code (simple) (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: User management
sk: Správa používateľov

en: About
sk: Informácie o

en: Maintenance mode
sk: Režim údržby

en: Administrators only
sk: Len administrátori
