Registration code (simple) (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: User management
ta: பயனர் மேலாண்மை

en: About
ta: பற்றி

en: Maintenance mode
ta: பழுதீர்ப்பு முறை

en: Administrators only
ta: நிர்வாகிகள் மட்டும்
