Registration code (simple) (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Regular expression
th: การแสดงออกปกติ

en: User management
th: จัดการผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Maintenance mode
th: โหมดบำรุงรักษา

en: Administrators only
th: ผู้ดูแลระบบเท่านั้น
