Registration code (simple) (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Regular expression
ja: 正規表現

en: User management
ja: ユーザーの管理

en: About
ja: アバウト

en: Administrators only
ja: 管理者のみ
