Registration code (simple) (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: User management
lv: Lietotāju pārvaldība

en: About
lv: Par

en: Administrators only
lv: Tikai administratori
