Registration code (simple) (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: User management
pl: Zarządzanie użytkownikami

en: About
pl: O stronie

en: Administrators only
pl: Tylko administratorzy
