Registration code (simple) (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
pt: Texto puro

en: Regular expression
pt: Expressão regular

en: User management
pt: Gerenciamento de usuários

en: About
pt: Sobre

en: Administrators only
pt: Somente administradores
