Registration code (simple) (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Registration code
uk: Код для реєстрації

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: User management
uk: Керування користувачами

en: About
uk: Про модуль

en: Administrators only
uk: Тільки адміністратори

en: Enabled.
uk: Увімкнено.
