Registration code (simple) (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: User management
fa: مدیریت کاربران

en: About
fa: درباره

en: Administrators only
fa: تنها مدیران
