Registration code (simple) (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: User management
he: ניהול חברי האתר

en: About
he: אודות

en: Administrators only
he: מנהל בלבד
