Registration code (simple) (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Regular expression
id: Ekspresi reguler

en: User management
id: Pengelolaan anggota

en: About
id: Tentang

en: Administrators only
id: Hanya para administrator
