Registration code (simple) (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Regular expression
ro: Expresie regulată

en: User management
ro: Gestiune utilizator

en: About
ro: Despre

en: Administrators only
ro: Numai administratorii
