Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Path
az: Yol

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: About
az: Haqqında
