Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Path
cy: Llwybr

en: Created
cy: Wedi ei greu
