Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Path
fi: Polku

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: 301 Moved Permanently
fi: 301 Pysyvästi siirretty

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
fi: Yrität uudelleenohjata sivua itseensä. Seurauksena on päättymätön looppi.

en: About
fi: Tietoja

en: Redirect status
fi: Uudelleenohjauksen tila

en: The redirect has been saved.
fi: Uudelleenohjaus on tallennettu.

en: The source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
fi: Lähdepolku %source uudelleenohjataan jo. Haluatko <a href="@edit-page">muokata olemassaolevaa uudelleenohjausta</a>?

en: The source path %path is likely a valid path. It is preferred to <a href="@url-alias">create URL aliases</a> for existing paths rather than redirects.
fi: Lähdepolku %path on todennäköisesti olemassaoleva polku. Uudelleenohjauksien sijaan on suositeltavampaa <a href="@url-alias">luoda osoite-aliaksia</a> olemassaoleville poluille.

en: The base source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
fi: Lähdepolku %source uudelleenohjataan jo. Haluatko <a href="@edit-page">muokata olemassaolevaa uudelleenohjausta</a>?

en: Redirect ID
fi: Uudelleenohjauksen ID

en: The user ID of the node author.
fi: Solmun luojan käyttäjä-ID.
