Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga
