Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Path
fa: مسیر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
