Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: URLs
hr: URLovi

en: Reset
hr: Poništi

en: Path
hr: Putanja

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
