Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Language
it: Lingua

en: Reset
it: Ripristina

en: Path
it: Percorso

en: User ID
it: ID utente

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Redirect status
it: Stato redirezione

en: The redirect has been saved.
it: La redirezione è stata salvata.

en: Master
it: Principale

en: Original language
it: Lingua originale
