Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Path
ka: გზა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
