Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Reset
os: Раздæрау

en: Path
os: Фæндаг
