Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: URLs
sv: URL:er

en: Reset
sv: Återställ

en: Path
sv: Sökväg

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Redirect status
sv: Omdirigeringsstatus

en: Status code
sv: Statuskod

en: The redirect has been saved.
sv: Omdirigeringen har sparats.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Original language
sv: Ursprungsspråk

en: The user ID of the node author.
sv: Användar-ID till nodens författare.

en: It is not allowed to create a redirect from the front page.
sv: Det är inte tillåtet att skapa en omdirigering från förstasidan.
