Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Path
bg: Път

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
