Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: To
bn: বরাবর

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: About
bn: সম্পর্কে
