Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Path
el: Διαδρομή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: Asc
el: Αύξ
