Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Path
hy: Ուղի

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
