Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Path
mn: Зам

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
