Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Path
sl: Pot

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: About
sl: O modulu
